Leden 2016

Kam to všechno spěje

31. ledna 2016 v 23:27 -> ODKAZY
Určitě si polechněte! Nejsou tam jen fakta o IPB, krásně shrnuto, jak to tu vedli a přivedli republiku - lidi zu grunt a co se ještě chystá.


***

A na okraj ještě něco o Havlovi - jestli jste jej měli za svatého, poopravíte si názor.
Mainsteamová média neopomenou příležitost, aby kult osobnosti tohoto
... člověka trochu nepřihnojili.


Poselství z pralesa

19. ledna 2016 v 19:46 -> ODKAZY


Petr Chobot a jeho varování pře slimáky a multikulti-fašisty.

... a kdo má chuť, zde pořádný nášup.


K čemu stát?

12. ledna 2016 v 14:53 Společnost
(pzn. Nemám čas na pořádný článek, tak doufám, že Vám tato spleť bude také k užitku.)

Teorie T. Hobbese, J. Locka a J. J. Rousseaua přinesla pojem společenská smlouva: Občan odevzdá část svých svobod (především pracuje a platí daně, musí se řídit zákony a ustanoveními atp.) a za ně dostává svých ochranu práv a bezpečnost.
A teď si představte situaci, kdy vláda stabilně porušuje tuto smlouvu: zříká se odpovědnosti za bezpečnost (no-go zóny, etnická ghetta), porušují se práva a svobody (cenzura osobní komunikace, cenzura internetu, rozhánění pokojných demonstrací, vyhrožování vyhazovem z práce při vyjádření vlastního názoru...). Od občanů se však nadále očekává, že z jejich strany bude smlouva plněna - budou dál poctivě platit daně a dodržovat zákony.
Myslím, že se situace dozrává do bodu, když společenská smlouva ze strany občanů by měla být vypovězena. Vydržovat si vyžírky, které je finančně a jinak vysávají a terorizují ze spodu (imigranty) i shora (zkorumpovaná vláda), je trochu velký luxus.

Vybírám pár věcí z diskuse (příspěvky různých lidí na různých stránkách) - pokud vám nebliká kontrolka, tak možná začne.

"Evropský parlament tiše zvažuje návrh, který by vyzýval k přímému dohledu nad každým občanem považovaným za "netoleratního". (návrh z r. 2013 - tyto úvahy stále probíhají)

**
Uprchlické tábory v Rakousku a Německu provozuje švýcarská soukromá společnost OPS jejímž majoritním vlastníkem je banka Barcleys,což je hlavní banka Rothschildů. Stejní lidé provozují "humanitární" a "lidskoprávní" organizace po celém světě,včetně Afriky. Je to jednoduché. "Humanitární" organizace inkasují peníze od vlád států, které pak rozdělují "potřebným". Ti si za tyto peníze koupí cestu do Evropy,za kterou zaplatí zpět "humanitárním" převaděčům. Po příjezdu do Evropy státy opět platí oné společnosti co provozuje tábory! A za to vše lobuje pan Soros-Rothschildova pravá ruka, který nutí politiky,aby přijali další miliony uprchlíků ročně! Kromě rozvracení kultury,nastolení nového řádu je v tom i docela prima kšeft! Nejlepší na tom je ,že daňoví poplatníci platí cestu uprchlíků sem,jejich pobyt tady a následné výhody. Všechny tyto peníze inkasuje světovládná skupina bankéřů - zlodějů a podvodníků z Wall Street!

**

Byla zablokována stránka na FB hnutí Islám v ČR nechceme. Ale je "nemožné" zablokovat weby AlKajdy a Islámského státu (které musí mít IP od US providera a veškerý provoz musí jít přes hlavní uzly webu, spravované do jednoho z USA).
Mimochodem, v případě těch webů islámských teroristů - tam někdo musí koupit doménu. Už byl zatčen někdo, byť jen jeden jediný člověk, který zaregistroval a zaplatil za doménu islámských teroristů ?

Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas na tiskové konferenci oznámil, že sociální sítě budou monitorovány a nežádoucí obsah bude do 24 hodin odstraněn. Dále se zavádí represivní kroky a tvrdé postihy - 2,5 roku minimálně nepodmíněně u tzv. rychlosoudu - pro autory obsahu. Tento německý model se přes Brusel aplikuje i do dalších členských států EU. (Tím se dá vysvětlit i včerejší zablokování početné FB skupiny IVČRN.)

**

Část rozhovoru s rakouskou právničkou o poměrech v Rakousku:

O: "Rakušané jsou milí, dobře smýšlející a příjemní lidé. Nezvedají hlasy proti "zrádným" politikům ani zástupcům umění a kultury se svými nerealistickými názory. Proč?

Je mnoho věcí, se kterými lidé nesouhlasí, jenže v Rakousku vládne názorový terorismus, v kancelářích a bankách není lidem umožněno vyjadřovat negativní názory o migraci. Ti, kdo tak činí, riskují ztrátu zaměstnání.

O:Tohle existovalo i v Maďarsku a říkalo se tomu komunismus

Co se děje v Rakousku je v mnoha ohledech ještě mnohem horší. Například očekává se, že budete udávat kolegy, kteří se vyjadřují negativně o imigraci. Postupně se buduje síť práskačů.

O: Svoboda slova je bez pochyby nejdůležitějším aspektem demokracie.

To lidi nezajímá. Místo toho zůstávají potichu, protože se bojí ztratit zaměstnání. Svoboda nemá na Západě žádnou hodnotu, jen bezpečnost."

Celý rozhovor v angličtině:


**

bývalý premiéra Švédska za pravicovou! koalici:

"Co je Švédsko? Je to země vlastněná těmi, kdo zde žiji po čtyři generace a nebo těmi, kdo vymysleli hranice?
Švédové jako etnická skupina jsou nezajímaví a jsou to imigranti, kdo vytváří nové Švédsko."
"To co dělají ve Švédsku (imigranti), to je Švédsko", tvrdil.

Zdroj: speisa.com/modules/articles/index.p…

Na půdě švédské univerzity v minulosti prohlásil, že dohoda o migraci byla trestem pro voliče. Ve zkratce, protože tolik lidi volilo protiimigrační stranu, bude švédská migrační politika ještě otevřenější...

zdroj: www.gatesofvienna.blogspot.hu/2012/…

Obdobně ve VB v r 2009:

"Velký nárůst migrantů během poslední dekády byl částečně politicky motivovaným pokusem ministrů radikálně změnit zemi a "vymáchat pravici nos v diverzitě", podle Andrew Neathera, bývalého poradce Tony Blaira, Jacka Strawa a Davida Blunketta.
Uvolnění hraničních kontrol bylo úmyslným plánem na otevření Británie masové migraci, ale ministři byli nervózní a zdráhali se mluvit o tomto kroku veřejně, aby nepřišli o jádro voličů ze strany pracující třídy"

Zdroj: www.telegraph.co.uk/news/uknews/law…


Slovy jednoho diskutéra: "...je spousta zájmových skupin, které mají obrovský vliv na dění ve světě, ale ten vliv má takové hranice, jaké strpíme."
Pokud chcete vyjádřit svůj nesouhlas s islamizací Evropy, můžete jej přijít vyjádřit 6. 2. na Hradčanské náměstí.

Ave.

Setkání

9. ledna 2016 v 23:47 Životní prostředí
Po letech opětovné setkání s lesníkem a myslivcem. Tehdy si mě naštvaný odchytl v lese a vysvětloval mi jak se v lese těší a proč radši vymydlí x ha naráz, než aby těžili výběrově a celkově šetrně (měla jsem tu drzost napsat dé místního zpravodaje).
Od té doby se na fungování lesní správy nic nezměnilo, jen je les ještě o kus zdevastovanější a nemocnější.
Ptal se, jestli jsem někde neviděla stopy po prasatech, prý ať mu to řeknu. Komická situace, kdy se vás myslivec ptá, zda jste nezahlédli v lese známky zvěře. I kdyby, túdle.

Netrvalo dlouho a vytasil se se svými moudry: ideální stav je na 100 ha jeden jelen: zvěř neškodí mladým porostům, chlapovi ubude práce s oplocováním a taky to vyjde levněji. Že zvěř v tak malých stádech začne degenerovat a chřadne, je věc nepodstatná a vedlejší. Sežrat se dá i mrzák.

Kdyby les byl v dobré kondici, hustě pokrytý ve všech patrech, pár ožraných keřů nebo stromků by nikoho netrápilo. Když jej ale mydlí za hranici únosnosti, je každý jelen na indexu.
Už se s blby nehádám. Radši jsem si argumenty nechala pro sebe.
Největším škůdcem lesa je odjakživa člověk, nejvíc pak takový típci jako K. Ne na 100 ha, 1 na celou republiku by byl až až.